Stěhování Slušovice


Ceník stěhování – modelové kalkulace

Levné stěhování? Ano, jde to. Nicméně přesný ceník stěhování nemáme. Cena se odvíjí od toho, jak je celá zakázka složitá, kam a odkud stěhujeme a také od množství stěhovaných věcí. Cenu za stěhování počítáme vždy před začátkem. Nikdy pak nepřipočítáváme žádné skryté poplatky. Podívejte se na naše modelové kalkulace cen stěhování, které vycházejí z již zrealizovaných zakázek.

Odkud stěhujeme

Stěhujeme v rámci Zlínského kraje i mimo něj, tedy po celé Moravě. Není pro nás problém stěhování v okolních regionech i po celé České a Slovenské republice, nebo po Evropě.

Proč si vybrat nás

Jednoduše proto, že víme jak na to. Máme zkušené stěhováky, umíme vzít za práci a jsme levní.

Jak probíhá stěhování

Je to velmi individuální, ale lze říci alespoň styčné body. Vždy se s klientem sejdeme, podíváme se na stěhovaný prostor a domluvíme podrobnosti. Podle schůzky a zjištěných faktů stanovíme cenu. Tuto pak již v průběhu stěhování nijak nenavyšujeme. Ve stanovený den přijedeme a pustíme se do díla. Nejprve vše rozmontujeme a pečlivě zabalíme. Poté naložíme věci do stěhovacího vozu a převezeme do cíle. Zde vybalíme nábytek a další vybavení a vše ustavíme na místo. Po skončení stěhování pak provedeme kontrolu jestli nedošlo k jakémukoli poškození.