Stěhování bytů


Každý, kdo se někdy stěhoval ví, že je to veliká dřina. Jsme na ni připraveni a vybaveni.

Cena stěhování

Náklady na stěhování se odvíjejí od množství stěhovaného vybavení, vzdálenosti a náročnosti práce. Cenu stěhování stanovujeme předem a v průběhu prací ji již neměníme. Podívejte se na ceník stěhování a modelové kalkulace. Najdete zde také informace o tom, co všechno cena stěhování zahrnuje.

Kam stěhujeme

Jsme firma z Brna, ale stěhujeme po celé České i Slovenské republice, ale také po Evropě. Máme spolehlivé, moderní vozy.

Pokud není v domě výtah, který lze pro stěhování použít, stěhujeme i bez výtahu. Máme popruhy a jiné stěhovací pomůcky, které nám vše velmi usnadňují. Umíme nábytek rozdělat i znovu složit.

Stěhovací vozy

Disponujeme spolehlivými, prostornými, čalouněnými stěhovacími vozy vybavenými zvedací plošinou. Máme dostatečnou přepravní i lidskou kapacitu na přestěhování bytu, rodinných domů i větších objektů. Naše vozy jsou vybaveny pro bezpečné uložení vybavení.

Co stěhujeme

Stěhujeme byty, rodinné domy, bytové domy, ale i jednotlivé předměty.

Přestěhujeme křehké vybavení, stejně jako těžké a masivní kusy. Stěhujeme také například trezory, stroje, plechové skříně a jiné vybavení.

Specialitou je stěhování klavírů, pian i jiných hudebních nástrojů. Hudební nástroje jsou specifické svými rozměry, tvarem a křehkostí. Máme zkušenosti s jejich přípravou i balením. Pokud je třeba, tak hudební nástroje rozmontujeme a pak po stěhování opět smontujeme a uvedeme do původního stavu. Klavírní křídla standardně stěhujeme až po odmontování nohou a zafixování všech pohyblivých částí.

Stěhujeme 7 dní v týdnu

Stěhování provádíme dopoledne, odpoledne i večer. Můžeme provést stěhování najednou, nebo ho rozdělit na více dní. Vše záleží na domluvě. Vyjdeme vám vstříc jak ve všední dny, tak o víkendech.

Jak stěhování probíhá?

 • Nejprve před stěhováním zjistíme, co a kam budeme stěhovat. Pokud je třeba, tak prohlédneme a zajistíme stěhovací trasy tak, aby během akce nedocházelo k poškození vybavení ani k zbytečným prodlevám.
 • Termín stěhování domluvíme tak, abychom vám maximálně vyšli vstříc na co nejméně vás omezovali.
 • Ve stanovený termín přijedeme na místo a pustíme se neprodleně do práce.
 • Před stěhováním vše zabalíme a připravíme na transport. Tuto činnost můžete udělat také sami. Vše je na domluvě.
 • Vše bezpečně naložíme, odvezeme a opět vyložíme.
 • Stěhované vybavení ustavíme na pozice.
 • Smontujeme co bude třeba.
 • Odvezeme a zlikvidujeme nepotřebné vybavení.

Co budete při stěhování potřebovat?

V podstatě nic. Vše sami zařídíme.

 • Půjčíme vám stěhovací krabice
 • Zajistíme potřebné obaly
 • Máme veškeré stěhovací pomůcky

Nemáte kam dát přebytečné věci?

Stěhování je ideální situace pro to, abyste se zbavili nepotřebného vybavení bytu. Postaráme se o starý nábytek, ale také provedeme vyklízení půdy, sklepa nebo likvidací pozůstalosti.

Při stěhování také často nacházíme různé typy odpadu. Může se jednat o staré dřevo, textil, uskladněné stroje a tak dále. Vše dokážeme ekologicky zlikvidovat, nebo likvidaci zajistíme.

Potřebujete něco dočasně uskladnit?

Ani to není problém. Máme k dispozici zamykatelné velkoobjemové vodotěsné kontejnery různých velikostí, do kterých lze pohodlně a bezpečně uskladnit veškeré vybavení bytu. Tyto kontejnery jsou umístěny v hlídaném areálu. Do areálu i do kontejneru budete mít přístup a budete tak mít své věci stále k dispozici.

Uskladnění v kontejneru je ideálním řešením například v situaci, kdy se nemůžete rovnou přestěhovat do nového bydlení a máte dočasné ubytování do kterého nelze vybavení umístit.

Cena stěhování je podstatná, ale snažíme se především poskytovat co nejlepší služby. Pokud při stěhování dojde k jakýmkoli škodám, jsme kvalitně pojištěni a vše dáme do pořádku.

Jak si nás objednat

Objednání je jednoduché. Napište nám mail, nebo nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře. Volat můžete kdykoli. Jsme vám k dispozici a všechny kontakty najdete zde.

Pro koho jsme stěhovali

Podívejte se na na naše reference. V minulosti jsme stěhovali mnoho domácností a firem. V referencích máme uvedené pouze ty nejznámější.