Stěhování Hulín


Hulín je město, které se nachází 25 kilometrů severozápadně od Zlína. Město má přibližně 7000 obyvatel a disponuje plnou občanskou vybaveností. Najdete zde mnoho možností, jak krásně bydlet, ale také malé i větší firmy. Specifikem Hulína je dobrá dopravní dostupnost, protože je to významný železniční uzel. Hulín má také mnoho možností pro kulturní i společenské vyžití a bydlení v něm je tedy příjemné. Pokud hledáte menší město, přestěhujte se do Hulína.

Co stěhujeme

Stěhujeme byty, rodinné domy, firmy, kanceláře, průmyslové objekty a rádi vám pomůžeme také s vyklízením. Jsme specialisté na likvidace pozůstalostí, v rámci kterých umíme vyklidit půdu nebo prastarý sklep a také zlikvidovat veškeré (i nebezpečné odpady).

Proč stěhovat s námi

Jsme zkušení stěhováci s mnohaletou praxí. Víme jak přestěhovat klasické bytové vybavení, ale třeba také těžká břemenaklavíry, nebo pianina. Poradíme si hravě i se stěhováním trezoru nebo těžkých strojů.

Kdy stěhujeme a jak vše probíhá?

Odpověď je jednoduchá … Stěhujeme totiž kdykoli potřebujete. Zavolejte nám nonstop a rádi s vámi domluvíme podrobnosti. ve stanovený den pak přijedeme ve smluvenou hodinu a pustíme se do díla. Zpravidla nám stěhování bytu nezabere více než několik hodin. Jak je to možné? Pro každou zakázku nasazujeme optimální počet stěhováků. Kromě toho také velmi dobře víme jak jednotlivé kusy nábytku a vybavení připravit, jak je rozmontovat a především jak provést transport. V cílovém místě pak vše nanosíme, smontujeme a ustavíme na pozice. Nemusíte se tedy o nic starat.

Kam stěhujeme

Stěhujeme nejen v okolí Hulína a ve Zlínském kraji, ale po celé České republice i po Evropě.

Za kolik stěhujeme – ceny stěhování

Cena stěhování se odvíjí od rozsahu zakázky, obtížnosti prací a vzdálenosti odkud kam budeme stěhovat. Máme nízké ceny stěhování, protože svoji práci umíme a zvládáme ji rychle. Není to však jen o rychlosti, ale také o bezpečnosti stěhování. Pokud by došlo k jakémukoli incidentu, nebo poškození vybavení, jsme dobře pojištěni.