Stěhování Olomouc


Olomouc hlavní město Olomouckého kraje. Nachází se 80 kilometrů severovýchodně od Brna. Olomouc má překrásné, historické centrum. Ve městě jsou krásné udržované parky a jsou zde k vidění dokonce i části původních městských hradeb. Olomouc je tradičním centrem římskokatolické církve. Sídlí zde arcibiskupství a metropolita moravské církevní provincie. Je také centrem pravoslavné církve na Moravě. Centrem vzdělanosti pak je Univerzita Palackého v Olomouci. Pokud  se budete stěhovat do Olomouce, z Olomouce, nebo kamkoli v tomto kraji, rádi vám pomůžeme.

Proč stěhovat s námi?

Třeba proto, že nabízíme levné stěhování a přitom vysokou profesionalitu stěhováků. Dokážeme přestěhovat malinký byt, stejně jako obrovskou firmu s výrobními halami, stroji a jiným průmyslovým vybavením. Zajistíme také vyklízení nemovitosti a ekologicky šetrnou likvidaci jakýchkoli odpadů.

Kdy stěhujeme

Stěhujeme 7 dní v týdnu a na telefonu jsme 24 hodin denně. 

Kam stěhujeme

Přestěhujeme vás nejen po Olomouckém kraji, ale kamkoli v české republice, nebo po Evropě.

Jak stěhování probíhá

Vždy se s vámi nejprve domluvíme co se bude stěhovat, kdy se bude stěhovat, kam se bude stěhovat a na základě dalších zjištěných skutečností stanovíme předem cenu, která se již nebude navyšovat. V den stěhování pak vše pečlivě zabalíme, odnosíme, odvezeme na cílové místo a zase vystěhujeme. Poté ustavíme nábytek a zbytek, tedy bydlení už bude na vás.