Stěhování Otrokovice


Cena za stěhování

Jaká je cena stěhování? A jak si zajistit levné stěhování? Ano, jde to. Nicméně přesný ceník stěhování nemáme. Cena se odvíjí od toho, jak je celá zakázka složitá, odkud a kam stěhujeme a také od množství stěhovaných věcí. Náklady a tím i cenu na stěhování počítáme vždy před začátkem. Nikdy pak nepřipočítáváme žádné skryté poplatky. Podívejte se na naše modelové kalkulace cen stěhování, které vycházejí z již zrealizovaných zakázek.

Odkud, kam stěhujeme

Není pro nás problém stěhování v okolních regionech i po celé České a Slovenské republice, nebo po Evropě.

Proč stěhovat s námi

Jednoduše proto, že víme jak na to. Máme zkušené stěhováky, umíme vzít za práci a jsme levní. Přitom jsme ale pečliví a umíme si poradit i s nečekanými problémy. Pokud je třeba, tak provedeme i malířské a natěračské práce.

Jak probíhá stěhování

Je to velmi individuální, ale lze říci alespoň styčné body. Vždy se s klientem sejdeme, podíváme se na stěhovaný prostor a domluvíme podrobnosti. Podle schůzky a zjištěných faktů stanovíme cenu. Tuto pak již v průběhu stěhování nijak nenavyšujeme. Ve stanovený den přijedeme a pustíme se do díla. Nejprve vše rozmontujeme a pečlivě zabalíme. Poté naložíme věci do stěhovacího vozu a převezeme do cíle. Zde vše vybalíme a ustavíme na místo. Po skončení stěhování pak provedeme kontrolu jestli nedošlo k jakémukoli poškození. Nestává se to téměř vůbec, ale pokud došlo k jakémukoli problému, tak ho buď vyřešíme, nebo použijeme naše kvalitní pojištění.