Stěhování Slavičín


Cena stěhování

Levné stěhování? Ano, jde to. Cena se odvíjí od toho, jak je celá zakázka složitá, kam a odkud stěhujeme a také od množství stěhovaných věcí. Cenu za stěhování počítáme vždy před začátkem.

Odkud a kam stěhujeme

Stěhujeme v rámci Zlína a celého Zlínského kraje i mimo něj, tedy po celé Moravě. Není pro nás problém stěhování v okolních krajích i po celé České a Slovenské republice, nebo po Evropě.

Proč si vybrat nás

Tato otázka je takovou klasickou otázkou, kterou si pokládají všechny firmy. My však víme, že jsme profíci, Důkazem je, že působíme na trhu již celou řadu let a stále se nám daří růst a vylepšovat naše služby. Dokážeme přestěhovat byt i obrovskou firmu. V minulosti jsme stěhovali kanceláře, rodinné domy i průmyslové firmy se stroji a kompletním vybavením.

Jak probíhá stěhování?

Je to velmi individuální, ale lze říci alespoň styčné body. Vždy se s klientem sejdeme, podíváme se na stěhovaný prostor a domluvíme podrobnosti. Podle schůzky a zjištěných faktů stanovíme cenu. Tuto pak již v průběhu stěhování nijak nenavyšujeme. Ve stanovený den přijedeme a pustíme se do díla. Po skončení stěhování pak provedeme kontrolu jestli nedošlo k jakémukoli poškození.