Stěhování Luhačovice


Ceník stěhování

Levné stěhování? Ano, jde to. Nicméně přesný ceník stěhování nemáme. Cena se odvíjí od toho, jak je celá zakázka složitá, kam a odkud stěhujeme a také od množství stěhovaných věcí. Cenu za stěhování počítáme vždy před začátkem.

Odkud stěhujeme

Stěhujeme v rámci Zlínského kraje i mimo něj, tedy po celé Moravě. Není pro nás problém stěhování v okolních regionech i po celé České a Slovenské republice, nebo po Evropě.

Proč si vybrat na stěhování nás

Tato otázka je takovou klasickou otázkou, kterou si pokládají všechny firmy. My však víme, že jsme profíci, Důkazem je, že působíme na trhu již celou řadu let a stále se nám daří růst a vylepšovat naše služby. Dokážeme přestěhovat byt i obrovskou firmu. V minulosti jsme stěhovali kanceláře, rodinné domy i průmyslové firmy se stroji a kompletním vybavením.

Jak probíhá stěhování

Je to velmi individuální, ale lze říci alespoň styčné body. Vždy se s klientem sejdeme, podíváme se na stěhovaný prostor a domluvíme podrobnosti. Podle schůzky a zjištěných faktů stanovíme cenu. Tuto pak již v průběhu stěhování nijak nenavyšujeme. Ve stanovený den přijedeme a pustíme se do díla. Po skončení stěhování pak provedeme kontrolu jestli nedošlo k jakémukoli poškození. Pokud by k něčemu došlo, máme kvalitní pojištění proti škodám.