Stěhování Žďár nad Sázavou


Cena stěhování

Levné stěhování? Ano, jde to. Cena se odvíjí od toho, jak je celá zakázka složitá, kam a odkud stěhujeme a také od množství stěhovaných věcí. Cenu za stěhování počítáme vždy před začátkem stěhování.

Kde, kdy a jak stěhujeme

Jsme stěhovací firma z Brna. Nicméně stěhujeme po celé Moravě i České republice. V případě potřeby vás však přestěhujeme kamkoli po Evropě. Stěhujeme kdykoli je to třeba. Na telefonu jsme nonstop a můžete se s námi tedy okamžitě domluvit na stěhování. Stěhujeme 7 dní v týdnu od rána do večera. Zkrátka se vám přizpůsobíme.

Proč si vybrat nás

Tato otázka je takovou klasickou otázkou, kterou si pokládají všechny firmy. Všichni vám řeknou, že oni jsou ti praví a my pochopitelně také. Nicméně důkazem že jsme dobří je to, že působíme na trhu již celou řadu let a stále se nám daří růst a vylepšovat naše služby.

Jak probíhá stěhování

Nejprve se s vámi potkáme, nebo po telefonu domluvíme podrobnosti stěhování. Na základě schůzky pak vytvoříme cenovou nabídku a po jejím schválení domluvíme termín stěhování. V určený den pak přijedeme a pustíme se do díla. Vše zabalíme, připravíme, přeneseme, naložíme, odvezeme… No a poté zase vybalíme, sestavíme, ustavíme na místo… A je hotovo.