Stěhování Havlíčkův Brod


Havlíčkův Brod je okresní město, které leží v kraji Vysočina, 23 kilometrů severně od krajského města Jihlava. Pokud se rozhodnete žít právě v Havlíčkově Brodě, uděláte dobře. Město má v těsné blízkosti dostatek přírody, lesů a současně vynikající dostupnost směrem na Brno i na Prahu. Ve vzdálenosti 15 kilometrů totiž prochází dálnice D1. V Brodě žije okolo 23 000 obyvatel a nudit se zde rozhodně nebudete.

Jak probíhá stěhování

Už jste se někdy stěhovali? Pak jistě víte, že nejde jen o to dostat věci z bodu A do bodu B, ale je potřeba je také řádně připravit, zabalit, naložit a v cílovém místě zase vybalit, smontovat, ustavit. To všechno pro vás rádi uděláme. Nejprve však zjistíme, jaké máte požadavky a stanovíme cenu stěhování, která se pak už nebude měnit.

Ve stanovený den a smluvenou hodinu přijedeme na místo stěhování a pustíme se do díla.

Jsme pojištění

Stěhování je náročná činnost a i když máme potřebné nástroje a bohaté zkušenosti, může se přihodit něco nečekaného. Pro tyto případy jsme pojištění a nemusíte se tedy stěhování s námi vůbec bát.

Potřebujete přestěhovat klavír či piáno?

To pro nás není vůbec žádný problém. Nástroj pečlivě připravíme na transport do stěhovacího vozu a v něm ho pak řádně zajistíme proti jakémukoli poškození. Stěhování klavíru není jen o samotném odnesení nástroje, ale je potřeba správně odmontovat některé jeho části a zajistit to, co by se nesmí během přepravy hýbat. Nechceme, aby se nástroj poškodil, ale ani rozladil a proto s ním vždy zacházíme velmi opatrně. Máme zkušenosti i se stěhováním klavírních křídel.

Nelekneme se ani těžkých břemen

Víme, že je v Havlíčkově Brodě nejen spousta domů a bytů, ale také firem. Umíme si poradit i se stěhováním trezorů, plechových skříní, vybavení kanceláří, výrobních prostor i strojů.