Stěhování Nové Město na Moravě


Cena stěhování – náklady

Levné stěhování? Ano, jde to. Cena se odvíjí od toho, jak je celá zakázka složitá, kam a odkud stěhujeme a také od množství stěhovaných věcí. Cenu za stěhování počítáme vždy před začátkem.

Odkud stěhujeme

Jsme stěhovací firma z Brna, ale stěhujeme po celé České a Slovenské republice. V případě potřeby vás však přestěhujeme kamkoli po Evropě.

Proč si vybrat nás

Jsme profesionální stěhovací firma s mnohaletou tradicí a bohatými zkušenostmi. Zrealizovali jsme mnoho stěhovacích zakázek a přestěhovali nespočet bytů, rodinných domů … Provedli jsme také mnoho vyklízení sklepů a půd … Zkrátka máme zkušenosti a víme jak na to.

Jak probíhá stěhování

Nejprve se s vámi potkáme, nebo po telefonu domluvíme podrobnosti stěhování. Na základě schůzky pak vytvoříme cenovou nabídku a po jejím schválení domluvíme termín stěhování. V určený den pak přijedeme a pustíme se do díla. Vše zabalíme, připravíme, přeneseme, naložíme, odvezeme… No a poté zase vybalíme, sestavíme, ustavíme na místo… A je hotovo. Pokud by při stěhování došlo k nějakému poškození, nebo problémům, máme kvalitní pojištění.