Stěhování Tišnov


Tišnov je starobylé město, které se nachází severozápadně 25 kilometrů od centra Brna. Pokud stěhujeme z Brna do Tišnova nebo z Tišnova, tak jezdíme trasou, která vede přes Čebín a Kuřim, nebo spodní cestu vedoucí přes Veverskou Bitýšku. Záleží na tom, odkud a kam přesně jedeme. V Tišnově se nacházejí rodinné domky, starší bytovky, ale také paneláky s poměrně velikým množstvím bytů. Například na Humpolce.

Jak stěhování probíhá

Před samotným stěhováním s vámi podrobně domluvíme termín a cenu stěhování. Pokud to bude třeba, tak z a vámi nejprve přijedeme, zkontrolujeme stěhovací cesty a ujasníme, co je třeba připravit. 

Kolik stojí stěhování do Tišnova

Tišnov je díky svojí blízkosti k Brnu atraktivní lokalitou a stěhování do tohoto města lze provést levně a rychle. Podívejte se na podrobný ceník stěhování, modelové kalkulace stěhování bytů různých velikostí a ceny stěhování těžkých břemen. Cenu za všechny stěhovací služby stanovujeme předem, a pokud neprovádíme další služby, které nebyly domluveny, tak již cenu nenavyšujeme. Nicméně pokud zjistíte, že potřebujete provést ještě nějaké doplňkové stěhovací nebo vyklízecí práce,  tak je bez problémů za příplatek zajistíme.  Můžeme se jednat i o natěračské a malířské práce nebo skladování nábytku, který bude transportován nebo zlikvidován později.

Budu muset jet s Vámi?

Vše záleží na domluvě a také na charakteru prováděných stěhovacích prací. Pokud nebudete chtít, nemusíte nám při stěhování nijak pomáhat a o vše se postaráme sami. Vždy je však potřeba zajistit přístupnost všech potřebných prostor a stěhovacích tras.

Mám si něco na stěhování připravit?

Opět vše záleží na předchozí domluvě. Máme veškeré stěhovací vybavení a dokážeme si poradit i s takovými předměty, jako jsou objemné skříně nebo trezory. Přestěhujeme i piáno nebo klavír a v případě potřeby vyklidíme a zlikvidujeme jakýkoli odpad. Starý nábytek i jiné vybavení, které už nechcete stěhovat, odvezeme do sběrného dvora. Nemusíte se tedy o nic starat a vše zařídíme.