Stěhování Velká Bíteš


Cena stěhování

Jak si zajistit levné stěhování? Ano, jde to. Cena za stěhování se odvíjí od toho, jak je celá zakázka složitá, kam a odkud stěhujeme a také od množství stěhovaných věcí. Konečnou cenu počítáme vždy před začátkem.

Odkud stěhujeme

Jsme stěhovací firma z Brna. Nicméně stěhujeme po celé Moravě i České a Slovenské republice. V případě potřeby vás však přestěhujeme kamkoli po Evropě. Nestěhujeme tedy jen v okolí Bíteše, ale zkrátka kdekoli.

O naší stěhovací firmě a proč si nás vybrat?

Tato otázka je takovou klasickou otázkou, kterou si pokládají všechny firmy. Všichni vám řeknou, že oni jsou ti praví a my pochopitelně také. Nicméně důkazem že jsme dobří je to, že působíme na trhu již celou řadu let a stále se nám daří růst a vylepšovat naše služby.

Jak probíhá stěhování

Nejprve se s vámi potkáme, nebo po telefonu domluvíme podrobnosti stěhování. Na základě schůzky pak vytvoříme cenovou nabídku a po jejím schválení domluvíme termín stěhování. V určený den pak přijedeme a pustíme se do díla. Vše zabalíme, připravíme, přeneseme, naložíme, odvezeme… No a poté zase vybalíme, sestavíme, ustavíme na místo… A je hotovo.