Stěhování Svitavy


Svitavy leží 60 kilometrů severozápadně od Olomouce a 70 kilometrů severně od Brna, přibližně v polovině cesty z Brna do Hradce Králové. Ve Svitavách žije necelých 17 000 obyvatel. Město leží na železničním koridoru Praha – Brno. Má tedy dobrou dostupnost nejen do Prahy, ale také do Kolína, Pardubic, České Třebové i dalších menších měst a dopravních uzlů na této trase. Nachází se zde několik kostelů, ale také například Památník Oskara Schindlera.

Stěhování za dobrou cenu

Hledáte levnou stěhovací firmu? Netvrdíme, že jsme nejlevnější na trhu, ale víme, že umíme stěhovat rychle, za dobrou cenu a především bezpečně. Odstěhujeme vás, kamkoli po České i Slovenské republice, ale také po Evropě. Díky prostorným, bezpečným vozům stěhujeme také trezory a hudební nástroje.

Stěhujeme 7 dní v týdnu

Stěhování je náročná činnost, která vyžaduje přiměřené také přípravy a po stěhování úklid. Proto je dobré mít na stěhování dostatek času. Stěhujeme proto nejen ve všední dny, ale také o víkendech. Dokážeme přestěhovat byty, rodinné domy, kanceláře, firmy, výrobní i skladovací prostory. Kromě toho také přestěhujeme jednotlivé kusy nábytku, nebo hudební nástroje.

Kontaktujte nás

Pokud potřebujete vědět více informací a domluvit stěhování, neváhejte nás kontaktovat.