Stěhování Česká Třebová


Česká Třebová je menší město, které leží na železničním koridoru Praha – Brno a proto je město velmi dobře dostupné. Zastavuje zde drtivá většina vlaků, včetně mezinárodních rychlíků. Česká Třebová leží cca 90 kilometrů severně od Brna. První zmínka o městě je z 13. století a nyní zde žije necelých 16 000 obyvatel.

Proč žít v České Třebové

Díky vynikající dostupnosti města po železnici i po silnici zde sídlí celá řada firem, organizací a najdete zde také nespočet kulturních památek. Město má pěkné náměstí, sportoviště, školy, zkrátka velmi dobrou občanskou vybavenost.

Jak stěhujeme?

Stěhujeme po České republice i na Slovensko, nebo kamkoli po Evropě. Přestěhujeme vás rychle, bezpečně, levně a bez toho, abyste se se stěhováním sami dřeli. dokážeme vše zabalit, rozmontovat, správně připravit na transport a pochopitelně i převézt do cíle. Máme moderní stěhovací vozy, které jsou vybavené na stěhování bytů, i průmyslových a firemních prostor. Poradíme si se stěhováním trezorů, strojů, skříní a jiných těžkých břemen.

Jsme kvalitně pojištění

Máme pro případ škod pojištění, které je zárukou, že stěhování bude ještě bezpečnější. V případě škod se tedy nemusíte bát finanční újmy.