Stěhování Pardubice


Pardubice jsou krajským městem, které leží 100 kilometrů východně od Prahy a 20 kilometrů jižně od dalšího krajského města Hradce Králové. V Pardubicích žije okolo 90 000 obyvatel a je desátým největším městem České republiky. V Pardubicích se nacházejí elektrotechnické podniky, mnoho možností pro kulturní i sportovní vyžití. Pardubice mají výborné dopravní spojení, protože se nacházejí na železničním koridoru z prahy do Brna. Pokud se rozhodnete přestěhovat do Pardubic, nebo z Pardubic, rádi vám vyjdeme vstříc.

Proč stěhovat s námi

Jsme firma, která má mnoho zkušeností se stěhováním, transporty a vyklízením nejrůznějších obytných, komerčních i průmyslových objektů. Pomůžeme Vám přestěhovat prakticky cokoli, co budete potřebovat.

Kam stěhujeme

Stěhujeme nejen z Brna do Pardubic a naopak, ale také kamkoli budete potřebovat. Stěhujeme nejen po České a Slovenské republice, ale také po celé Evropě.

Stěhování levně

Levné stěhování je možné. Máme moderní stěhovací vozy a jsme natolik zkušení, abychom dokázali stěhovat levně a rychle. Pomůžeme vám se stěhováním bytů, domů, těžkých břemen, ale také hudebních nástrojů, jako jsou klavíry, piána. Kontaktujte nás.

Záruky při stěhování

Stěhujeme bezpečně a víme jak na to. Pochopitelně ale počítáme i s tím, že při stěhování může dojít k problémům a k poškození stěhovaných předmětů. Proto jsme důkladně pojištěni, abychom případné škody kryli.