Stěhování Němčice nad Hanou


Cena stěhování – stěhování levně

Stěhování provádíme levně, rychle a především kvalitně. Tímto konstatováním bychom mohli skončit, ale chápeme, že potřebujete vědět více a potřebujete se rozhodnout, jakou stěhovací firmu zvolit. Proto jsme pro vás připravili několik cenových kalkulací stěhování, ze kterých uvidíte, za kolik jsme stěhovali podobnou nemovitost, jako je ta vaše.

Čím stěhujeme a jak stěhujeme

Ke stěhování používáme profesionální stěhovací vybavení. Máme k dispozici prostorné a spolehlivé, stěhovacími vozy, které jsou speciálně uzpůsobeny pro převoz bytového i firemního vybavení. Počet stěhováků i typ použitého vozu se odvíjí od druhu zakázky. Pokud budeme stěhovat trezor, provedeme to jinak, než kdybychom stěhovali dům.

Proč si vybrat naši stěhovací firmu

Jsme na trhu již mnoho let a nasbírali jsme postupně celou řadu zkušeností. Naši zákazníci oceňují zejména rychlost, bezproblémové jednání a v neposlední řadě také nízkou cenu stěhování.

Jak probíhá stěhování

Před stěhováním stanovíme cenu na přípravné schůzce, nebo podle vašeho přesného zadání a požadavků. Ve stanovený den přijedeme a přestěhujeme vás do nového místa, kde vše pečlivě vybalíme a ustavíme nábytek i jiné vybavení na místo. Pokud by při stěhování došlo k jakýmkoli potížím, tak vše vyřešíme a případné škody uhradíme z našeho pojištění. Kromě stěhování umíme provést i vyklízení nebytových prostor, jako jsou sklepy a půdy. Pokud je potřeba, tak zlikvidujeme také nepotřebný nábytek, nebo odpad, kterého bývá při stěhování vždy poměrně mnoho.