Stěhování Prostějov


Prostějov je krásné město, které se nachází 20 kilometrů jihovýchodně od Olomouce ve směru na Brno, od kterého je Prostějov vzdálen 60 kilometrů. Toto zajímavé město se nachází  na západním okraji Hané, v severní části Hornomoravského úvalu. Historický střed města Prostějov je městskou památkovou zónou. Je tomu tak od roku 1990. Prostějov má cca 45 000 obyvatel a nachází se zde jak panelové domy, tak také bytovky a rodinné domy, ve kterých je příjemné bydlení Pokud se tedy rozhodnete přestěhovat do Prostějova, nebudete litovat. Je zde spousta zajímavých firem a také nespočet malých živnostníků, kteří vytváří zdravé podnikatelské podhoubí. Rádi vám se stěhováním pomůžeme.

Cena stěhování

Cena stěhování se odvíjí od toho, jak je celá zakázka složitá, odkud a kam stěhujeme a také od množství stěhovaných věcí. Cenu stěhování počítáme vždy před začátkem akce.

Odkud stěhujeme

Jsme brněnská stěhovací firma. Ale stěhujeme po celé Moravě i České a Slovenské republice. V případě potřeby vás však přestěhujeme kamkoli po Evropě.

Proč si vybrat nás

Jsme brněnská stěhovací firma s mnohaletou tradicí a bohatými zkušenostmi, která stěhuje také v Prostějově. Zrealizovali jsme mnoho stěhovacích zakázek a přestěhovali nespočet bytů, rodinných domů … Provedli jsme také mnoho vyklízení půd a sklepů … Zkrátka máme zkušenosti a víme jak na to.

Jak probíhá stěhování

Nejprve se s vámi potkáme přímo u vás v Prostějově, nebo po telefonu domluvíme podrobnosti stěhování. Na základě schůzky pak vytvoříme cenovou nabídku a po jejím schválení domluvíme termín stěhování. V určený den pak přijedeme a pustíme se do díla. Vše zabalíme, připravíme, přeneseme, naložíme, odvezeme… No a poté zase vybalíme, sestavíme, ustavíme na místo… A je hotovo. Pokud by při stěhování došlo k nějakému poškození, nebo problémům, máme kvalitní pojištění.