Stěhování Bystřice nad Pernštejnem 


Cena stěhování

Cena stěhování, tedy celkové náklady na stěhování se odvíjejí od toho, jak je celá zakázka složitá. Vždy je také podstatné odkud a kam stěhujeme a také záleží na množství stěhovaných věcí. Cenu stěhování počítáme vždy před začátkem akce a následně ji už neměníme.

Odkud stěhujeme a kam stěhujeme

Jsme stěhovací firma z Brna. Ale stěhujeme po celé Moravě i České a Slovenské republice. V případě potřeby vás však přestěhujeme kamkoli po Evropě.

Proč si vybrat nás

Jsme profesionální stěhovací firma s mnohaletou tradicí a bohatými zkušenostmi. Zrealizovali jsme mnoho stěhovacích zakázek a přestěhovali nespočet bytů, rodinných domů … Provedli jsme také mnoho vyklízení půd a sklepů … Zkrátka máme zkušenosti a víme jak na to.

Jak probíhá stěhování

Nejprve se s vámi potkáme přímo u vás v Bystřici pod Pernštejnem, nebo po telefonu domluvíme podrobnosti stěhování. Na základě schůzky pak vytvoříme cenovou nabídku a po jejím schválení domluvíme termín stěhování. V určený den pak přijedeme a pustíme se do díla. Vše zabalíme, připravíme, přeneseme, naložíme, odvezeme… No a poté zase vybalíme, sestavíme, ustavíme na místo… A je hotovo. Pokud by při stěhování došlo k nějakému poškození, nebo problémům, máme kvalitní pojištění.