Stěhování Uherský Brod


Cena stěhování

Cena stěhování je vždy individuální záležitost a odvíjí se od náročnosti a rozsahu stěhovacích prací. Naše firma zaměstnává pouze profesionály, kteří stěhují rychle a proto levně. Nejprve za vámi před stěhováním přijedeme, vše pečlivě prověříme, spočítáme a navrhneme vám cenu.

Kde a kdy stěhujeme

Odkud? Odkudkoli. Kam? Kamkoli. Takto by se to dalo jednoduše shrnout, Nemáme totiž problém přestěhovat jakýkoli byt či firmu po České republice, nebo i do zahraničí. Naše vozy jsou spolehlivé a zvládnou i větší vzdálenosti. Jsme k dispozici na telefonu 24 hodin denně a stěhujeme 7 dní v týdnu.

Proč si vybrat nás

Jednoduše proto, že víme jak na to. Máme zkušené stěhováky, umíme vzít za práci a jsme levní. Přitom jsme ale pečliví a umíme si poradit i s nečekanými problémy. Pokud je třeba, tak provedeme i malířské a natěračské práce. Děláme zkrátka dobrou práci za přijatelné peníze. Vše zvládneme sami a můžete se jen dívat, jak nám to jde.

Jak probíhá stěhování

Stěhování vždy předem připravíme, stanovíme cenu a domluvíme termín a přesný čas začátku prací. Ve stanovenou dobu přijedeme a pustíme se do díla. Demontujeme to, co bude potřeba, zabalíme, nanosíme do stahovacího vozu a odvezeme. Na místě pak vše vybalíme zkontrolujeme, smontujeme a ustavíme na vámi zvolené místo. pokud bude potřeba, tak odvezeme nepotřebný nábytek ze starého i nového bydliště. Následně pak zajistíme jeho likvidaci. Stejně tak se umíme ekologicky o jiné odpady.