Stěhování Uherské Hradiště


Náklady na stěhování

Cena stěhování je vždy individuální záležitost a odvíjí se od náročnosti a rozsahu stěhovacích prací. Naše firma zaměstnává pouze profesionály, kteří stěhují rychle a proto levně. Nejprve za vámi před stěhováním přijedeme, vše pečlivě prověříme, spočítáme a navrhneme vám cenu.

V jakých regionech stěhujeme

Stěhujeme po celém Uherskohradišťském okrese i po jeho okolí. Zvládneme i stěhování kamkoli v České a Slovenské republice.

Jak probíhá stěhování

Stěhování vždy předem připravíme, stanovíme cenu a domluvíme termín a přesný čas začátku prací. Ve stanovenou dobu přijedeme a pustíme se do díla. Demontujeme to, co bude potřeba, zabalíme, nanosíme do stahovacího vozu a odvezeme. Na místě pak vše vybalíme zkontrolujeme, smontujeme a ustavíme na vámi zvolené místo. pokud bude potřeba, tak odvezeme nepotřebný nábytek ze starého i nového bydliště. Následně pak zajistíme jeho likvidaci. Stejně tak se umíme ekologicky o jiné odpady.

Proč stěhovat s námi

Jsme k dispozici na telefonu 24 hodin denně a stěhujeme 7 dní v týdnu. To však není zdaleka jedinou naší výhodou. Mimo to jsme levní a umíme přestěhovat nejen byty, ale i firmy a jejich kompletní vybavení, jako jsou trezory, těžké železné skříně a tak dále.