Stěhování Litovel


Litovel je menší město ležící cca 15 kilometrů severozápadně od Olomouce, poblíž CHKO Litovelské Pomoraví. Pokud chcete bydlet v klidném menším městě s vynikající dostupností do krajského města Olomouce, je Litovel skvělá volba. Litovel má okolo 10 000 obyvatel a najdete v něm plnou občanskou vybavenost i něco navíc. Tím něčím je například pivovar, který vaří tradiční litovelské pivo, které nese stejné jméno jako samotné město, tedy Litovel.

Kam a co stěhujeme?

Přestěhujeme vás kamkoli po České republice i mimo ni. Jsme parta šikovných silných, ale především zkušených stěhováků. Zvládáme jakoukoli stěhovací zakázku od bytů po korporátní zakázky. Umíme přestěhovat také hudební nástroje, trezory, stroje a jiná těžká břemena.

Jak stěhování probíhá?

Je to snadné. Zavoláte nám, domluvíme termín a cenu. Ve stanovený den a hodinu přijedeme na domluvené místo s patřičným vybavením, které odpovídá stěhovanému vybavení. Demontujeme a zabalíme všechno tak, aby se při přepravě nemohlo vašim věcem nic stát. Naložíme vybavení do našich prostorných stěhovacích vozů a odvezeme na místo určení. Tam vše vybalíme, smontujeme a v případě potřeby také ustavíme na místo. Pokud bude třeba, provedeme také vyklízení prostor a likvidaci jakéhokoli odpadu. Vše probíhá ekologicky a s ohledem na vaše přání. Pokud by při stěhování došlo k jakémukoli poškození, jsme pojištěni.

Máte zájem o naše stěhovací služby?

Zavolejte nám kdykoli. Jsme na přijmu 7 hodin v týdnu a rádi vám odpovíme na vaše dotazy.