Stěhování Heřmanův Městec


Heřmanův Městec se nachází 10 kilometrů západně od Chrudimi a 16 kilometrů Jihozápadně od Pardubic. Ve městě žije okolo 5000 obyvatel a má plnou občanskou vybavenost. Najdeme zde mnoho podnikatelů i firem, ale především příležitostí pro bydlení a pro život. Pokud se rozhodnete přestěhovat do Heřmanova Městce, nebo i z něj, rádi Vám pomůžeme vše zařídit a provést.

Odkud a kam stěhujeme

Jsme firma se sídlem v Brně, ale stěhujeme odkudkoli, kamkoli. Přestěhujeme vás jak po České a Slovenské republice, ale také kdekoli po Evropě. Máme spolehlivé stěhovací vozy, které jsou schopny stěhovat i na delší vzdálenosti.

Jsme stěhovací profíci

Viděli jste film Kulový blesk? Tak takto to probíhat nebude, i když i takovou akci bychom jistě zvládli. Dokážeme totiž přestěhovat cokoli od jednotlivých předmětů, jako jsou hudební nástroje, lustry, trezory, ale stěhujeme samozřejmě také byty, rodinné domy i celé firmy s velikými výrobními prostorami.

Cena za stěhovací služby

Náklady na stěhování jsou podstatnou položkou při změně bydlení. Podstatnou ve smyslu, že záleží na tom, na kolik stěhování vyjde, Cena za stěhování se odvíjí od vzdálenosti, náročnosti prací, objednaných službách (balení, ustavení nábytku, …) a množství stěhovaných předmětů. Cenu za stěhování stanovujeme předem a v průběhu zakázky ji už nebudeme měnit.