Stěhování Chrudim


Chrudim se nachází 110 kilometrů od Prahy a 10 kilometrů jižně od Krajského města Pardubice. Pokud se rozhodnete přestěhovat do Chrudimi, budete emoci těžit z blízkosti velikého města a současně žít ve městě menší rozlohy. Žije zde okolo 23 000 obyvatel. Město má pěkné náměstí s morovým sloupem. Koná se zde mnoho sportovních i kulturních akcí a nudit se zcela jistě nebudete. Najdete zde i mnoho firem a pracovních příležitostí.

Stěhování za rozumnou cenu

Každý, kdo se někdy stěhoval ví, že je to náročná záležitost. Je potřeba vše dobře naplánovat a také nacenit. Náklady určíme předem a nebudeme ji v průběhu prací navyšovat. Cenu stěhování držíme při zemi. Používáme totiž moderní, prostorná auta a profesionální techniku, díky které odstěhujeme na „jeden zátah“ maximum věcí a ušetříme tím na dopravě. Stěhujeme tedy levně, rychle a bezpečně.

Přestěhujeme cokoli kamkoli

Potřebujete přestěhovat jednotlivou věc, nebo celou firmu s kancelářemi i výrobními prostory? Nic pro nás není problém. Přestěhujeme piáno, klavír, harfu, nebo třeba křišťálový lustr. Stěhujeme byty, rodinné domy a provádíme i vyklízení a ekologickou likvidaci.

Stěhujeme kdykoli

Nemějte obavu. Přestěhujeme vás i o víkendu, nebo třeba ve večerních hodinách. Kdokoli chodí do práce ví, že je potřeba spoustu prací udělat o víkendu a je málo firem, které jsou ochotné v tomto čase pracovat. My s tím problém nemáme. Víme totiž, že váš čas je drahý a vyjdeme vám vstříc.