Stěhování Židlochovice


Židlochovice se nacházejí v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Nacházejí se 22 kilometrů jižně od centra Brna na soutoku Litavy a Svratky. Jedná se o malé město, které má přibližně 3800 obyvatel.

Více o Židlochovicích

Židlochovice jsou vinařská obec, která leží v okrese Brno – venkov, nedaleko Pohořelic.  Najdete zde plnou občanskou vybavenost a bydlení v tomto městě je příjemné, pohodlné a klidné. Nedaleko se nacházejí obce Rajhrad, Blučina, Hrušovany u Brna a další. Je zde mnoho turisticky zajímavých míst. V okolí najdete také nejen vinohrady, ale také kousky lesa, louky, ovocné sady nebo pole.

Přestěhujte se do Židlochovic

Stěhování z Brna je poměrně jednoduché a díky malé vzdálenosti i rychle proveditelné. Většinou zvládneme stěhování bytu nebo domu na jednu cestu, ale v případě nutnosti pojedeme i vícekrát.

Cena stěhování

I mimo Brno jsme schopni stěhovat levně a rychle. Kompletní cenu stěhovacích služeb vám vždy sdělíme před začátkem prací a nebudeme ji již navyšovat.

Jak dlouho stěhování trvá?

Vše záleží na rozsahu a náročnosti stěhování. Většinou zvládneme přestěhovat byt v průběhu jednoho. U Rodinného domu záleží na jeho velikosti. Čas potřebný na stěhování se odvíjí také od toto, do jaké míry jste již na stěhování připraveni a kolik přípravných prací budeme dělat my. Rádi vám pomůžeme vše pečlivě zabalit, nebo můžeme udělat kompletně vše. Jsme vybavení jak balícími materiály, přepravkami, tak i veškerými stěhovacími pomůckami.

Kam s odpadem?

Často stěhujeme rodinné domy, ve kterých je také mnoho starého nábytku, nebo odpadu. Pomůžeme vám i s vyklízením nemovitosti odvozem odpadu i jeho ekologickou likvidací.