Stěhování Pohořelice


Pohořelice jsou jedním z největších měst okresu Brno – venkov, které se nachází 28 kilometrů jižně od centra Brna. Obec leží poblíž vodní nádrže Nové Mlýny, která se rozprostírá asi 10 kilometrů jižně od Pohořelic. Toto město je pro bydlení vhodné zejména proto, že je dobře dostupné z Brna, ale například také z Mikulova. Nachází se napůl cesty mezi těmito městy. Pohořelice mají dobrou dostupnost také z Rakouska. Stěhování z Brna, nebo do Brna, je tedy rychlé a poměrně levné. Kromě toho vás rádi odstěhujeme i z Pohořelic kamkoli jinam budete chtít.

O Pohořelicích

Pohořelice mají plnou občanskou vybavenost, včetně školy, pošty, obchodů i dalších firem a institucí. Najdete zde klid malého města, které je zasazené mezi vinařské oblasti a skýtá spoustu možností pro vyžití. Město má cca 5000 obyvatel a nachází se v něm mnoho rodinných domů, ale také firem, kterým se zde dobře daří. 

Co stěhujeme

Jsme stěhovací firma z Brna, která se zabývá jak stěhováním rodinných domů a panelových bytů, tak také stěhováním a vyklízením firem. Přestěhujeme cokoli, co si budete přát, včetně těžkých břemen, klavírů, pianin, trezorů a dalších nestandardních věcí.

Jak probíhá stěhování

Nejprve probereme vaše požadavky, představy a potřeby. Osobně pak na místě stěhování obhlédneme terén a stěhovací cesty. Vždy chceme předejít potížím a snažíme se být maximálně připravení. Podle náročnosti stěhování pak navrhneme počet stěhováků, který bude potřeba a stanovíme termín a především cenu stěhování.

Ve stanoveném termínu k vám přijedeme se stěhovacím vozem, který vybereme tak, aby se do něj vešlo vše potřebné. Před stěhováním vše zabalíme nebo zkontrolujeme to, co již máte zabaleno, a pustíme se do transportu břemen do stěhovacího vozu. Po transportu vše nejen odneseme, ale v případě potřeby i smontujeme a nainstalujeme na cílové pozice.

Stěhování je ideální příležitostí pro redukci množství nepotřebných věcí. Proto nabízíme našim klientům také možnost vyklízení prostor a odvezení nábytku a odpadů do sběrného dvora. Vyklízíme nejen byty, ale i nebytové prostory, jako jsou garáže, sklepy nebo půdy či jiné prostory.

Kolik stojí stěhování

Cena stěhování do Pohořelic záleží na místě, ze kterého stěhujeme, náročnosti prací a také množství i velikosti stěhovaných břemen. Cenu stanovíme před začátkem prací a nebudeme ji navyšovat. Pokud budete potřebovat činnosti nad rámec předchozí dohody, rádi vám vyjdeme vstříc a navrhneme cenu za vícepráce. Naší prioritou je levné stěhování při zachování vysoké kvality služby. Pokud potřebujte domluvit cenu stěhování, neváhejte nás kontaktovat.