Stěhování Ždírec nad Doubravou


Ždírec nad Doubravou je město ležící 20 kilometrů severovýchodně od okresního města Havlíčkův Brod. Žije zde okolo 3000 obyvatel a jedná se tedy o malé, poklidné městečko, ve kterém se vám bude dobře žít. Město leží na úpatí Žďárských vrchů a Železných hor. Městem prochází cyklostezka a v jeho sousedství je mnoho příjemných lesních porostů s podhorským charakterem. Budete se zde jistě cítit velmi dobře a přestěhování do těchto míst nebudete litovat.

Za kolik vás dokážeme přestěhovat?

Přesnou cenu stěhování vám sdělíme po domluvě nebo případné obhlídce místa odkud a kam budeme stěhovat. Jsme zkušení a dokážeme předem odhadnout náročnost celé akce.

Jak stěhování probíhá?

Je to v celku jednoduché. Přijedeme ve stanovený den a hodinu na předem domluvené místo a pustíme se do práce. Pokud bude domluvené také balení, pak vše pečlivě zabalíme a naložíme do našich krabic, Velké kusy nábytku rozděláme a připravíme na transport do stěhovacího vozu. disponujeme prostornými stěhovacími vozy a dokážeme proto přestěhovat v podstatě cokoli, co si budete přít. Může se jednat jak o nábytek, tak postele, ale také vybavení kuchyně. Stejně tak dokážeme přestěhovat i vybavení firmy, nebo výrobní prostory. Na cílovém místě pak vše vyložíme, vybalíme a v případě potřeby i sestavíme a ustavíme na místo. Nemusíte se tak o nic starat.

Kolik času stěhování zabere?

Toto je velmi individuální. Vše záleží na tom, kam budeme stěhovat, kolik bude stěhovaných věcí a jaká bude náročnost celé akce. Jinak se stěhuje do přízemí, jinak do pátého patra bez výtahu. I to ovšem zvládneme a jsme na to vybaveni.