Stěhování Velká Bystřice


Velká Bystřice je menší město, které se nachází v okrese Olomouc. Žije zde okolo 3000 obyvatel a můžete zde najít příjemné bydlení za dobrou cenu. Do obce jezdí vlak a tak budete mít dobré spojení nejen automobilem, ale i veřejnou dopravou. Konají se zde kulturní akce a město je známé také blízkostí vojenského újezdu Libavá, který leží východně od Bystřice.

Proč stěhovat s námi?

Dokážeme přestěhovat malinký byt stejně rychle a kvalitně jako rodinný dům či vilu. Zvládáme hravě stěhování těžkých břemen, ale také hudebních nástrojů. Jste firma? Není problém – přestěhujeme trezory, stroje i celou firmu do nových prostor. Vše pečlivě zabalíme, přetransportujeme a kdyby se přeci jen něco přihodilo, tak máme kvalitní pojištění.

Kdy stěhujeme – jsme k dispozici kdykoli

No … Stěhujeme naprosto kdykoli. Víme, že lidí chodí do práce, že potřebují přestěhovat byt o víkendu, nebo třeba ve všední den po práci přestěhovat klavír. Jsme zkrátka časově naprosto flexibilní. Můžete nám také kdykoli zavolat a domluvit vše potřebné.

Odkud a kam stěhujeme

Stěhujeme jak do Velká Bystřice, tak také kamkoli po Olomouckém kraji, ale i po celé České republice. Přijedeme za vámi kamkoli.

Jak vše probíhá

Nejprve s vámi dohodneme podmínky stěhování. Zejména je třeba dojednat cenu stěhování, termín a také v některých případech předem obhlédnout prostor, kudy budeme stěhovat. Cena za stěhování je domluvena předem a v průběhu ani po dokončení prací se již nenavyšuje.

V den stěhování přijedeme včas na místo, vše pečlivě zabalíme, zkontrolujeme, naložíme do stěhovacího vozu a odvezeme na místo určení. Zde vše vystěhujeme, vybalíme, smontujeme a ustavíme v případě zájmu i na místo, kde již vybavení zůstane. Jak jsme již řekli výše, jsme pojištěni a ručíme za kvalitu provedené práce.

Pokud budete potřebovat, provedeme také vyklizení a ekologickou likvidaci jakýchkoli odpadů.