Stěhování Šlapanice


Šlapanice leží v těsné blízkosti Brna. Součástí Šlapanic jsou i Bedřichovice, které bývaly dříve samostatnou obcí. V těsné blízkosti tohoto města leží také mezinárodní letiště Brno-Tuřany.

Jak je náročné stěhování do Šlapanic?

Často se sem stěhují lidé z Brna, kteří potřebují dobrou dostupnost a přitom více klidu. Ve Šlapanicích se nachází mnoho rodinných domků, které mají i různě rozlehlé pozemky. Mohou zde tedy snadno najít domov i lidé, kteří přicházejí z venkova, chtějí být v dosahu MHD a nechtějí bydlet přímo v Brně. Šlapanice leží na dobře dostupných silničních trasách. A proto je stěhování z, nebo do Šlapanic o to snazší.

Ve Šlapanicích nejsou jen byty, ale i firmy

Šlapanice mají polohu, která je výhodná i pro podnikatele. Nachází se zde celá řada menších i větších firem, které oceňují zejména dostatek prostoru, levnější pozemky a vynikající dostupnost po silnici, železnici i leteckou dopravou. Jsme schopni přestěhovat do Šlapanic nebo i ze Šlapanic jakkoli velikou firmu.

Cena stěhování do Šlapanic

Pokud se budete stěhovat z Brna do Šlapanic, bude cena (díky krátkým vzdálenostem) skutečně příznivá. Konečné náklady na přestěhování se pochopitelně odvíjejí od velikosti stěhovacích prostor, náročnosti stěhování a od poptávaných služeb. Nejsme totiž jen obyčejní stěhováci, ale poskytujeme také všechny navazující služby, jako je uskladnění vybavení, zabalení stěhovaných předmětů, demontáž, stěhování těžkých břemen, malířské práce, natěračské práce a další služby. Vše ve vysoce profesionální kvalitě.

Potřebujete uskladnit vybavení?

  •  Krátkodobý i dlouhodobý pronájem skladovacích prostor
  •  Skladovací prostory různých velikostí – 16m2  a 32,5m2
  •  Dostupnost autem i MHD
  •  Uzavřený areál hlídaný kamerovým systémem – osvětlený prostor vevnitř i venku
  •  Přístup do skladu pomocí bezpečnostního klíče
  •  Přístup k Vašemu majetku 24 hodin denně