Stěhování Přerov


Přerov je malebné moravské město, které leží 20 kilometrů jihovýchodně od Olomouce, v Olomouckém kraji. Přerov je město, které je sídlem mnoha podniků a nebudete zde mít problém sehnat práci i bydlení. V budoucnu se uvažuje o výstavbě průplavu Dunaj – Odra – Labe a toto město by pak mohlo být jedním z hlavních přístavů, které se na něm budou nacházet. To je však zatím hudba budoucnosti. V současnosti zde žije okolo 43 000 obyvatel. Najdete zde mnoho sportovišť, ale také příležitostní pro kulturní a společenské vyžití. Pokud se rozhodnete žít v Přerově, rádi vás sem přestěhujeme.

Odkud a kam stěhujeme

Jsme firma, která sídlí v Brně, ale stěhuje po celé České republice i mimo ni. Rádi vás přestěhujeme kamkoli si budete přát.

Za kolik stěhujeme

Cena stěhování není pevná. Stanovujeme ji podle náročnosti stěhování, vzdálenosti a množství stěhovaných předmětů. Cenu stanovujeme před začátkem prací. Známe dobře svoji práci, máme profesionální vybavení pro balení transport k vozidlu i převoz vybavení. Proto stěhujeme nejen levně, ale také rychle a bezpečně.

Kdy stěhujeme

Uvědomujeme si, že jsou naši klienti zaměstnaní, mají své povinnosti a ne každý má čas v pracovní dny. Proto stěhujeme nejen přes týden, ale i o víkendech. Přizpůsobíme se vašim potřebám a rádi vám vyjdeme vstříc.

Co stěhujeme

Stěhujeme byty, firmy, těžká břemena i vybavení firem, jako jsou trezory, převlékací skříně, stroje, nebo i hudební nástroje. Vypořádáme se také s vyklízením prostor a ekologicky zlikvidujeme vše, co se vám již nehodí a potřebujete se toho zbavit.