Stěhování Lipník nad Bečvou


Lipník nad Bečvou se nachází v okrese Přerov v Olomouckém kraji, asi 10 kilometrů severovýchodně od Přerova, uprostřed Moravské brány, pod Oderskými vrchy. Pokud se rozhodnete bydlet v Lipníku nad Bečvou, rádi vás tam přestěhujeme. Lipník nad Bečvou je příjemné menší město, ve kterém žije cca 8000 obyvatel. Město má plnou občanskou vybavenost a budete se zde jistě cítit příjemně. Můžete si užívat jak místních kulturních akcí, tak procházek okolo řeky Bečvy, která Lipníkem protéká.

Cena stěhování

Máme moderní vybavení, díky kterému stěhujeme levně, rychle a bezpečně. Cenu stěhování stanovujeme vždy předem a v průběhu zakázky ji již nenavyšujeme.

Kdy stěhujeme

Stěhujeme kdykoli si budete přát. Víme, že jsou naši klienti často velmi vytíženi a proto jim vycházíme maximálně vstříc. Stěhujeme tedy jak ve všední dny, tak i o víkendech. Stěhujeme dopoledne i v odpoledních hodinách.

Co umíme

Stěhujeme byty, rodinné domy, firmy, výrobní prostory, zkrátka odstěhujeme vybavení jakékoli nemovitosti. Poradíme si také s vyklízením a odvozem odpadů. Máme profesionální stěhovací vybavení i zkušenosti, takže si poradíme také s těžkými břemeny, jako jsou trezory, kovové skříně, stroje nebo například hudební nástroje.