Stěhování Kuřim


Kuřím je atraktivní lokalita pro všechny, kdo hledají bydlení za dobrou cenu v blízkosti Brna. Vzdálenost mezi Brnem a Kuřimí je cca 15 kilometrů. Pokud tedy budeme stěhovat byt či dům z Brna do Kuřimi, nebo v opačném směru, provedeme to velmi rychle.

Jak probíhá stěhování

Každému stěhování předchází fáze, kdy se potřebujeme domluvit na termínu, obhlédnout terén i stěhovací cesty a především pak dojednat cenu stěhování. Proto se s vámi spojíme, přijedeme se k vám podívat a domluvíme vše potřebné.

Ve smluvený den a hodinu pak přijedeme, vše zabalíme, odnosíme, naložíme do auta tak, aby se nic nepoškodilo a převezeme do cíle. Tam po nastěhování do bytu či kanceláře ustavíme nábytek na správné pozice, smontujeme co bude třeba a v případě potřeby odvezeme nepotřebný nábytek do sběrného dvora.

Součástí stěhování může být i vyklízení. Může se jednat o vyklízení pozůstalostí, ale také například pouze sklepa, vyklizení půdy, nebo jiných nebytových prostor.

Cena stěhování do Kuřimi

Náklady na stěhování jsou jedním z klíčových důvodů proč si vybrali klienti právě nás. Dokážeme stěhovat levně, při zachování profesionality a kvality služby. Vše co nabízíme, děláme tak, aby byli naši klienti spokojení. Disponujeme proto kompletní stěhovací technikou. Máme mnohaletou praxí, díky níž přesně víme co se jak stěhuje.

Co stěhujeme

Stěhujeme rodinné domy, ale také byty a firmy. V Kuřimi se nachází několik panelových domů s mnoha byty různých velikostí. Přestěhujeme také těžká břemena, která jsou mnohdy i veliká. Jsme specialisté i na stěhování trezorů, klavírů či pianin. Víme, jak se stěhují hudební nástroje a ručíme za jejich bezpečnost.

Kam stěhujeme a jaká je časová náročnost

Odstěhujeme vás z Kuřimi i do Kuřimi kamkoli si budete přát. Pokud budeme stěhovat do Brna, tak to zvládneme zpravidla během jednoho dne.

O Kuřimi

Kuřím je město, ve kterém žije cca 11 000 obyvatel. Nacházejí se zde jak průmyslové podniky, tak také menší firmy a mnoho soukromých podnikatelů. Najdete zde plnou občanskou vybavaneost a bydlení zde může být atraktivní nejen díky blízkosti k Brnu, ale také pro možnost pracovat přímo v tomto městě.