Stěhování Jundrov


Jundrov je oblíbenou lokalitou, kam se můžete přestěhovat za poklidným i moderním bydlením. Tato část Brna je ideální pro ty, kdo hledají dobrou dostupnost do centra, ale i přírodu na dosah.

Kde leží Jundrov

Jundrov se nachází na jihozápadě města, přičemž na severu a východě sousedí s částmi Židenice a Královo Pole. Na jižní a západní straně je tato čtvrť ohraničena řekou Svratkou a pohraničními lesy, což přidává k jejímu jedinečnému charakteru.

Přírodní krásy a okolí Jundrova

Hranicí katastru Jundrova tvoří řeka Svratka, které dává svému okolí osobitý ráz. Více než polovina této městské čtvrti je tvořena lesem, kde najdete celou řadu cest pro výlety či běhání. Je zde známé údolí oddechu, rozhledna Holedná a stejnojmenná obora spojující Jundrov a Kohoutovice. Pokud se rozhodnete pro stěhování do této lokality a jste milovníkem procházek přírodou, nebudete litovat..

Okolí Jundrova

Bystrc

Jednou ze sousedních čtvrtí Jundrova je Bystrc, ve které se nachází Brněnská přehrada, které se dříve nazývala Kníničská přehrada. Díky ní budete mít na blízku skvělé místo nejen pro koupání, ale celkově pro sportovní vyžití a relaxaci. Okolní lesy jsou příjemnou kulisou rušného města a pomohou vám si vyčistit hlavu. Bystrc se rozkládá na severozápadě Brna. Obrovský potenciál pro venkovní aktivity spolu s řadou obchodů a služeb činí z Bystrce atraktivní volbu pro bydlení.

Komín

Komín, situovaný mezi Kníničkami, Medlánkami, Žabovřeskami a Jundrovem, nabízí klidné bydlení v městském prostředí, kde se nachází celá řada panelových domů a bytovek, ale také něco málo rodinných domů v původním Jundrově. Přestože je to menší čtvrť, disponuje všemi nezbytnými službami a je snadno dostupná z Jundrova i centra města.

Stránice

Západně od Jundrova se nachází Stránice, čtvrť charakteristická rodinnými domy a zelení. Tato lokalita nabízí klidné a pohodové bydlení, převážně v prvorepublikových vilkách a rodinných domech Masarykovy čtvrti, která je její součástí. Středem této čtvrti prochází ulice Barvičova.

Žabovřesky

Severovýchodně od Jundrova leží Žabovřesky, jedna z největších čtvrtí Brna. Žabovřesky se pyšní velkým počtem obchodů, restaurací a kulturních zařízení. Nachází se zde například koncertní sál Sono centrum. Dopravní spojení je zde vynikající, díky čemuž je tato čtvrť oblíbeným místem k bydlení.

Kohoutovice

Kohoutovice, ležící jižně od Jundrova, jsou populární díky své blízkosti k lesům a oboře Holedná, kde žijí daňci a jiná lesní zvířata.

Pisárky

Na jihu sousedí s Jundrovem čtvrt Pisárky, známá svým parkem, okolními lesy a výletními stezkami, ale především tím, že se zde nachází Brněnské výstaviště nebo například vozovna dopravního podniku. Pisárky jsou také domovem legendárního pavilonu Anthropos. Pisárkami prochází městský okruh, který je tunelem napojený na Nový Lískovec, potažmo Kamenný vrch.

Každá z těchto čtvrtí představuje jedinečnou volbu pro bydlení v Brně. Ať už hledáte klidné místo v blízkosti přírody nebo přednost dáváte rychlému přístupu do centra města, okolí Jundrova má co nabídnout. Při stěhování do některé z těchto čtvrtí můžete využít naše služby, tedy služby brněnských stěhováků. Důležité je pečlivě zvážit své požadavky a preference, aby vaše stěhování proběhlo co nejlépe, bylo finančně co nejméně nákladné, ale hlavně bezpečné. No a konečně také, aby ve finále nové bydlení co nejlépe vyhovovalo vašim potřebám.

Závěrem

Pokud se chystáte na stěhování do Jundrova a potřebujete vyklízet pozůstalost, můžete se obrátit na některou z místních firem, které poskytují tuto službu. S jejich pomocí bude přechod do vašeho nového domova hladký a bez stresu.

Jundrov je atraktivní volbou pro ty, kdo hledají pohodové bydlení v Brně. Jeho klidnější atmosféra, snadná dostupnost, kompletní služby a blízkost přírody činí z této čtvrti ideální místo pro život. Ať už plánujete stěhování nebo terve hledáte nové místo k životu, Jundrov se vám jistě bude líbit.