Stěhování Hranice


Město Hranice leží v okrese Přerov, tedy v Olomouckém kraji. Najdeme jej
na soutoku řek Bečvy a Veličky. Město je po silnici vzdáleno cca 25 km severovýchodně od okresního města Přerova. Nachází se zde nespočet firem, rodinných domů a bytů. Pokud se rozhodnete přestěhovat do Hranic, rádi vám vyjdeme vstříc. Město Hranice má okolo 18 000 obyvatel a bude proto ideálním domovem pro ty, kteří nechtějí žít na vesnici, ale ani ve větším městě. Koná se zde mnoho kulturních akcí a najdete zde veškeré sociální služby.

Kdy stěhujeme

Stěhujeme v podstatě kdykoli. Víme, že klienti jsou v pracovním týdnu zpravidla velmi vytížení a proto stěhujeme jak ve všední dny, tak i o víkendech. Stěhujeme dopoledne i odpoledne. Pokud tedy potřebujete, zavolejte nám a domluvte se s námi.

Cena stěhování

Stěhujeme levně a přitom kvalitně. Jak je to možné? Máme moderní stěhovací vozy, zkušenosti i profesionální vybavení. Díky tomu jsme efektivní a nedochází k poškozování stěhovaného vybavení.

Co a koho stěhujeme

Stěhujeme vše od jednotlivých kusů vybavení rozsáhlé vybavení. Umíme přestěhovat těžká břemena, hudební nástroje i jiné atypické předměty, jako jsou veliké lustry. Stěhujeme byty, rodinné domy i firmy a výrobní prostory. Pokud potřebujete provést vyklízení pozůstalosti, umíme to také a postaráme se i o veškerý odpad.

Další stěhovací služby

Při stěhování nejde jen o to něco naložit a odvézt, ale je třeba provést také přípravu před stěhováním a dokončovací práce po stěhování. Máme a poskytujeme veškerý obalový materiál, transportní a další stěhovací pomůcky. Po stěhování provedeme také uklizení vystěhovaných prostor. V cílovém místě pak ustavíme vše na svá místa, smontujeme a v případě potřeby pomůžeme i s dalšími souvisejícími činnostmi.