Stěhování Holice


Holice jsou malé městečko, které se nachází v okrese Pardubice, v Pardubickém kraji, asi 12 kilometrů východně od krajského města Pardubice. Město bylo založeno patrně ve 14. století. V současnosti zde žije necelých 7 tisíc obyvatel. Holice jsou menší poklidné město s dobrou dostupností do krajského města. Najdete zde tedy mnoho pracovních příležitostí i pěkných míst pro pohodlné bydlení. Rádi vám pomůžeme se stěhováním.

Odkud a kam stěhujeme

Stěhujeme odkudkoli a kamkoli. Jsme brněnská stěhovací firma s moderními vozy schopnými stěhovat jako po České, tak i Slovenské republice, nebo celé Evropě. Svěřte nám stěhování!

Jak stěhování probíhá

Víme, že stěhování je obávaná věc. Každý, kdo se někdy stěhoval ví, že je potřeba vše pečlivě naplánovat a připravit předem. Proto se s vámi nejprve domluvíme předem, co všechno budete potřebovat. Stanovíme také předem cenu, kterou pak již v průběhu stěhování nebudeme navyšovat.

V domluvený den a hodinu přijedeme s vybavením na smluvené místo a pustíme se do díla. Pokud bude potřeba provést také zabalení věcí, tak vše pečlivě sbalíme a teprve pak teprve začneme stěhovat.

Vše pečlivě naložíme a poté odvezeme do cíle. Tam vybavení vybalíme a případně ustavíme na domluvená místa. Pokud budeme stěhovat také piáno, nebo jiný hudební nástroj, nemusíte se bát o jeho bezpečnost. Víme, jak takové cenné věci správě na stěhování připravit, aby nedošlo k poškození.