Stěhování Jihlava


Jihlava je město, které se nachází 115 kilometrů od Prahy a 96 kilometrů od Brna. Od roku 2000 je Jihlava krajským městem kraje Vysočina. Žije zde přes 50 000 obyvatel. Ve městě se nachází mnoho možností pro pěkné bydlení, podnikání, práci i společenské vyžití. Najdete zde jak bytovou výstavbu v panelových domech, tak také mnoho rodinných domů. Kromě toho se zde nachází i celá řada menších i větších firem. Stěhování do Jihlavy nebo z Jihlavy je o to jednodušší, že je město dobře navázáno na dálnici D1 mezi Brnem a Prahou, která je probíhá cca 10 kilometrů od Jihlavy.

Levné stěhování v kraji Vysočina

Potřebujete levně přestěhovat byt nebo firmu? Stěhujeme cokoli je třeba. Dobře známe region a najdeme na stěhování optimální trasu. Díky kvalitnímu stěhovacímu vybavení a mnohaleté praxi jsme při stěhování rychlí a dokážeme si poradit i s tím, co byste svépomocí nezvládli.

Proč stěhovat s námi

Jistě jste se někdy dostali do situace, kdy jste si lámali hlavu, jak se proboha mohl nějaký kus vybavení dostat do bytu a jak ho pak přestěhovat jinam. Vždy existuje řešení. Stěhujeme byty, domy a firmy, ale kromě toho umíme přestěhovat také těžká břemena, jako jsou například klavíry, piána,  trezory nebo různé stroje a další vybavení. Tím naše služby ale zdaleka nekončí.

Stěhování mnohdy nestačí

Pokud máte starý dům, tak víte, že se toho v něm za pár let dost nahromadí. A co pak teprve pokud se jedná o vícegenerační dům, ve kterém se bydlelo třeba 80 let a nikdy nebyl stěhován. Půda je pak plná harampádí, o kterém si majitelé mysleli, že ho ještě použijí a se sklepem to není o nic lepší. Spíš naopak. Sklepy bývají plné špíny, nebo se v nich nacházejí uskladněné různé materiály. Proto nabízíme našim klientům nejen stěhovací služby, ale také vyklízení sklepů a vyklízení půd. Často se pak tyto služby dělají v rámci likvidace a vyklízení pozůstalostí po zesnulých.

Odkud a kam stěhujeme

Odpověď je jednoduchá. Stěhujeme odkudkoli kamkoli. Přestěhujeme vás z patra do patra, v rámci jednoho města, nebo na druhý konec Evropy. Vše je jen otázkou domluvy. 

Kde nás najdete

Jsme brněnská stěhovací firma, ale jak už bylo výše uvedeno, nestěhujeme zdaleka jen po Brně a neomezujeme se jen na českou republiku.

Kdy stěhujeme

Provádíme stěhování 7 dní v týdnu. Dobře víme, že váš čas je drahý a že jste ve všední dny zaměstnaní. Proto stěhujeme kdykoli. Volejte a pište nám nonstop na některý z našich kontaktů.