Stěhování Chotěboř


Chotěboř je menší město v okrese Havlíčkův Brod. Žije zde okolo 10 000 obyvatel a nachází se asi 14 kilometrů severovýchodně od Havlíčkova Brodu. Pokud hledáte klidné bydlení v blízkosti přírody, za dobré peníze, pak se přestěhujte do Chotěboře. Historické jádro Chotěboře je městskou památkovou zónou a konají se v něm nejrůznější kulturní akce.

Jak probíhá stěhování?

V domluvený den a hodinu k Vám přijedeme a pustíme se do práce. Chceme abyste byli s našimi službami spokojení. Proto uděláme vše, co je třeba v maximální kvalitě. Máme vybavení, které je potřeba k balení, bezpečnému transportu stěhovaných věcí i samotnému převozu stěhovacím vozem. Disponujeme moderními stěhovacími vozy, které mají speciálně upravený nákladní prostor tak, aby během přepravy nedošlo k žádnému poškození.

Jakmile dorazíme na místo určení, tak vše opatrně vyložíme, transportujeme, ustavíme na místo a v případě zájmu i vybalíme a smontujeme. Poskytujeme také služby, jako je vyklízení a likvidace odpadu. Poradíme si i s nebezpečnými odpady.

Kolik stojí stěhování

Stěhování nemusí být drahé. Stěhujeme levně, ale o tom se můžete přesvědčit jen sami. Cenu stěhování určíme před začátkem prací a následně ji už nebudeme navyšovat. Výsledné náklady se odvíjejí od náročnosti stěhování, délky trasy, kam budeme stěhovat a objemu.

Kdy stěhujeme?

Jsme na telefonu 7 dní v týdnu a rádi se s vámi domluvíme na termínu stěhování. Víme, že naši klienti chodí do práce a že mají často čas pouze o víkendu, nebo v odpoledních hodinách. Vyjdeme vám tedy vstříc a přestěhujeme vás i v sobotu, nebo v neděli.