Stěhování Břeclav


Břeclav je město, které se nachází v jihovýchodním cípu Jižní Moravy. Město je velmi ovlivněno Lednicko – Valtického areálu, který dává této části Moravy kouzelnou atmosféru. Pokud jste se rozhodli přestěhovat do Břeclavi, nebo naopak z Břeclavi, rádi vám pomůžeme. Břeclav má 25 000 obyvatel a nachází se zde spousta rodinných domů i bytů v panelových domech. Najdete zde také mnoho podnikatelů, firem a menších i větších podniků. Výhodná je také blízkost Rakouska a Slovenska. Rádi Vám pomůžeme i se stěhováním v rámci těchto zemí.

Kolik stojí stěhování v Břeclavském regionu

Cena stěhování je velmi individuální. Jsme profesionálové, máme kompletní vybavení a mnoho zkušeností, ale přesto dokážeme stěhovat levně. Konečnou cenu za stěhování stanovíme vždy ještě před tím, než nastane den stěhování. Dodržujeme domluvené ceny i termíny. K navýšení ceny stěhování může dojít pouze, pokud se rozhodnete, že potřebujete, abychom udělali něco, co nebylo součástí prvotní dohody.

Kdo jsme a odkud jsme

Jsme Brněnská stěhovací firma, která se zabývá stěhováním rodinných domů, bytů i firem. Kromě toho děláme také vyklízení sklepů, vyklízení půd a likvidaci odpadů. Pomůžeme vám i vymalovat a zajistíme natěračské práce. Naší další službou, kterou provozujeme, je autodoprava. Vše, co nabízíme, děláme po celé Jižní Moravě a tady i v Břeclavi.

Co stěhujeme

Stěhujeme vše, co potřebujete přestěhovat. Přestěhujeme vás, ať jste soukromá osoba, veliká rodina, nebo firma. Stěhujeme nábytek, vybavení bytů, kuchyně, obývací pokoje, koupelnové vybavení, ale také trezory, klavíry, pianina a jiná těžká břemena.

Kdy stěhujeme?

Jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Kontaktujte nás! Pokud se náhodou stane, že nezvedneme telefon, zavoláme vám ihned, jakmile to bude možné a rádi s vámi popovídáme o stěhování a o tom, co pro vás můžeme udělat.

Čím stěhujeme a jak stěhujeme

Ke stěhování používáme profesionální vybavení. Disponujeme prostornými, spolehlivými a moderními stěhovacími vozy. Počet stěhováků i typ použitého vozu se odvíjí od druhu zakázky. Pokud budeme stěhovat trezor, provedeme to jinak, než kdybychom stěhovali dům.