Stěhování Třebíč


Cena stěhování

Chápeme, že potřebujete vědět cenu předem. abyste věděli jakou stěhovací firmu zvolit. Proto jsme pro vás připravili několik cenových kalkulací stěhování, ze kterých uvidíte, za kolik jsme stěhovali podobnou nemovitost, jako je ta vaše.

Odkud stěhujeme

Zvládáme stěhování po celé České republice i do zahraničí. Není pro nás problém přestěhovat cokoli, kamkoli. Vše je jen otázkou dohody na ceně stěhování a termínu. V kraji vysočina se pohybujeme často a přestěhovali jsme zde již mnoho bytů i firem.

Proč si vybrat nás

Jsme na trhu již mnoho let a nasbírali jsme postupně celou řadu zkušeností. Naši zákazníci oceňují zejména rychlost, bezproblémové jednání a v neposlední řadě také nízké náklady na stěhování.

Jak probíhá stěhování

Ve stanovený den přijedeme a přestěhujeme vás do nového místa, kde vše pečlivě vybalíme a ustavíme nábytek i jiné vybavení na místo. Pokud by při stěhování došlo k jakýmkoli potížím, tak vše vyřešíme a případné škody uhradíme z našeho pojištění. Kromě stěhování umíme provést i vyklízení nebytových prostor, jako jsou sklepy a půdy.