Stěhování Ostrava


Pokud se rozhodnete bydlet v Ostravě, nebo se naopak budete chtít odstěhovat z Ostravy, rádi vám pomůžeme se stěhováním. Ostrava je krajské město, které je třetí největší v republice. Žije zde téměř 300 000 obyvatel. Město bylo v minulosti orientováno na strojírenský a především těžařský průmysl. Existovala a stále zde existuje celá řada průmyslových podniků, kde mlžete najít zajímavou práci. V současné době zde kvete také čilý turistický a kulturní ruch. Pokud tedy hledáte bydlení ve větším městě a oceníte také blízkost Polských a Slovenských hranic, bude pro vás Ostrava vysněným domovem i místem pro podnikání.

Cena stěhování

Stěhujeme za výborné ceny. Umíme stěhovat rychle a efektivně. Proto máme nízké náklady. Disponujeme prostornými stěhovacími vozy, díky kterým provedeme většinu stěhování na jeden zátah bez nutnosti absolvovat cestu vícekrát. Cenu stěhování vám sdělíme vždy předem a nebudeme ji už v průběhu akce navyšovat.

Co a koho stěhujeme

Stěhujeme rodinné domy, byty, kanceláře, firmy, výrobní prostory i sklady. Provádíme vyklízení prostor a také se postaráme o likvidaci nepotřebného vybavení či odpadů. Přestěhujeme těžká břemena, stejně jako hudební nástroje či křehké vybavení. Disponujeme balící technikou a pomůžeme vám i s přípravou na stěhování.

Jak probíhá stěhování

Vždy před začátkem akce se s vámi domluvíme na podmínkách. Zjistíme, co budeme stěhovat, kam, zajistíme a zkontrolujeme přepravní trasy a stanovíme cenu. V den stěhování pak přijedeme se stěhovacími vozy a s potřebným počtem stěhováků v přesně stanovený čas. Snažíme se vyjít klientům vstříc a stěhujeme proto jak ve všední dny, tak také o víkendech.