Stěhování Letohrad


Letohrad je menší město s plnou občanskou vybaveností, kde najdete mnoho pracovních i volnočasových aktivit a příjemné bydlení. Město se nachází v okrese Ústí nad Orlicí, asi 10 kilometrů severovýchodně od okresního města. Město leží jižně jižně od Orlických hor. Pokud budete potřebovat pomoci se stěhováním do Letohradu, jsme vám k dispozici.

Proč stěhovat s námi

Jsme profesionální stěhovací firma s mnohaletými zkušenostmi. Disponujeme takovým vybavením a pomůckami, abychom dokázali zrealizovat téměř jakoukoli stěhovací zakázku bezpečně a rychle.

Kdy stěhujeme a co stěhujeme

Stěhujeme v časech, které jsou pro vás výhodné. Zvládáme stěhování v dopoledních, ale i odpoledních hodinách, sedm dní v týdnu. Přestěhujeme byt, rodinný domek, firmu, skladové prostory, kanceláře, nebo také jednotlivá těžká břemena, jako jsou trezory, piána, klavíry či dílenské skříňky.

Cena stěhování

Náklady na stěhování jsou odvislé od náročnosti prací, množství stěhovaného vybavení a také vzdálenosti a použité techniky. Cenu stanovujeme vždy předem a během stěhování ji již nenavyšujeme.

Nebojte se, jsme pojištění

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Uvědomujeme si, že i přes veškerou snahu může dojít k poškození majetku a stěhovaných předmětů. Proto jsme kvalitně pojištěni u spolehlivé pojišťovny.