Stěhování Kojetín


Kojetín se nachází asi 10 kilometrů severozápadně od města Kroměříž, v Olomouckém kraji. Žije zde přes 6 000 obyvatel. Najdete zde jak klid pro odpočinek, tak také mnoho možností pro sportovní vyžití, zábavu a děti zde mohou navštěvovat jednu ze dvou škol. Pr nejmenší jsou zde pak mateřské školy. Pokud se tedy rozhodnete bydlet v Kojetíně, jistě nebudete litovat a my vás sem, nebo i odtud rádi přestěhujeme.

Kam stěhujeme?

Stěhujeme odkudkoli kamkoli. Přestěhujeme vás jak v rámci České republiky, tak také na Slovensko, do okolních zemí i po celé Evropě. Máme spolehlivá auta schopná urazit jakoukoli vzdálenost.

Kdy stěhujeme

Lidé, kteří chodí do práce se nemusejí bát, že bychom je nechali ve štychu. Přestěhujeme vás jak ve všední den, tak také kdykoli o víkendu.

Koho a co stěhujeme

Umíme přestěhovat firmu s kancelářskými i výrobními prostorami, včetně strojů a těžkého vybavení, ale přestěhujeme i byt 1 + kk, nebo jednotlivé kusy vybavení, jako jsou klavíry, pianina, nebo třeba stěhujeme domácí trezory. Poradíme si i s vyklízením bytových i nebytových prostor a ekologicky zlikvidujeme to, co už nepotřebujete.