Stěhování Holešov


Holešov se nachází 21 kilometrů severně od Zlína, v okrese Kroměříž, na západním okraji Hostýnských vrchů. Žije v něm okolo 11 000 lidí a najdete zde mnoho možností pro zakoupení pěkného bydlení. Kromě toho jsou zde také malé i větší firmy a bohaté spektrum živnostníků. Najdete zde jak kanceláře, tak také výrobní a obchodní prostory. Nachází se zde také průmyslová zóna, jejíž celková rozloha je 360 hektarů. Pokud se tedy potřebujete přestěhovat do Holešova, nebo z Holešova, je vám naše stěhovací firma plně k službám.

Proč stěhovat s námi?

Jednoduše proto, že jsme zkušení a mnoha zakázkami ostřílení hoši. Víme jak se co stěhuje, máme patřičnou mechanizaci, pomůcky i stěhovací vozy. Kromě stěhování provozujeme v Brně autodopravu a jsme tedy schopni převézt a odnosit cokoli. Zaměřujeme se na stěhování bytů, rodinných domů a firem.

Vyklízení půd a sklepů

Pokud je nějaký dům obývaný delší dobu, tak se vždy nashromáždí v nebytových prostorách veliké množství věcí. V průběhu let se na ně pak zapomene a tak leží ve sklepě nebo na půdě nejrůznější nepoužité vybavení po generace. V momentě, kdy se rozhodnete rodinný dům prodat, nebo zrekonstruovat, nastává obrovský problém. Proto jsme se rozhodli provádět pro naše klienty také vyklízení půd a vyklízení sklepů.

Likvidace odpadů

Často nacházíme při stěhování a vyklízení veliké množství odpadů. Nemusíte si s nimi dělat starosti, protože dobře víme jak naložit s nepotřebným uhlím, dřevem, papírem, olejem i nebezpečnými odpady.

Kde nás najdete

Sídlem naší stěhovací firmy je Brno. To však není žádné omezení, protože dokážeme stěhovat nejen v našem regionu, ale právě i ve Zlínském kraji a po celé České republice. Pokud potřebujete stěhování po Evropě, tak vězte, že ani to pro nás není problém.