Stěhování Chvaletice


Chvaletice jsou malé městečko ležící 10 kilometrů východně od Kolína a 20 kilometrů západně od Pardubic. Nedaleko odtud je také překrásné historické město Kutná Hora. Proto nebudete mít ve Chvaleticích nouzi o kulturní vyžití. Najdete zde také celou řadu pracovních příležitostí a příjemné bydlení. Pokud se tedy rozhodnete bydlet ve Chvaleticích, rádi vás tam přestěhujeme.

Stěhujeme a stěhujeme

Máme za sebou mnoho let stěhování. Proto dokážeme přestěhovat vybavení firmy či domácnosti i z neobvyklých prostor a v jakémkoli množství. Postaráme se rádi také o vyklízení nemovitosti a likvidaci pozůstalosti.

Kam stěhujeme

Stěhujeme nejen po České republice, ale také po celé Evropě. Odstěhujeme vás zkrátka odkudkoli a kamkoli.

Kolik mě to bude stát?

Stěhování nemusí být drahé. Vše je o rychlosti a schopnosti vyhodnotit, jak budeme stěhovat, tedy jaké nástroje a pomůcky při stěhování použijeme. Máme k dispozici moderní, prostorné a pro stěhování přizpůsobené stěhovací vozy. Pomocí nich dokážeme odstěhovat veliké množství nábytku najednou a i díky tomu dosáhneme nižší ceny.

Proč stěhovat s námi?

Jednoduše a proto, že jsme zkušení stěhováci. Dokážeme odstěhovat jednotlivé kusy, jako jsou skříně, trezory, hudební nástroje, těžká břemena, stroje … Přestěhujeme byty, rodinné domy, bytové komplexy, ale také kanceláře či celé výrobní prostory.

Víme, že při stěhování může dojít i přes opatrnost k poškození stěhovaných předmětů. Proto máme kvalitní pojištění a jsme tedy schopni jakoukoli škodu při stěhování kompenzovat finančně.