Stěhování Bučovice


Bučovice jsou menší město, které se nachází východně ve vzdálenosti 32 kilometrů od centra Brna a Severně od obce Ždánice. Obec leží na mezinárodní silnici E50, která vede přes Buchlovské Vrchy a Uherské Hradiště až na Slovensko do Trenčína, kde se napojuje na dálnici D1. Město je tedy snadno a rychle dostupné jak z jihomoravské metropole, tak ze Slovenska. Stěhování do Bučovic nebo z Bučovic i v celém regionu tedy není žádný problém.

Jak stěhování probíhá?

Stěhování není jednoduchá věc. Jsme si toho velmi dobře vědomi. A proto se snažíme našim klientům celý proces maximálně usnadnit. Postaráme se o vše, co se stěhováním souvisí.

  • Sejdeme se s vámi a domluvíme cenu stěhování
  • Prohlédneme trasu, kudy se bude stěhovat
  • Ve stanovený den přijedeme na určené místo včas a s dostatečnými lidskými i technickými kapacitami
  • Vše správně rozmontujeme
  • Vše zabalíme
  • Naložíme a řádně ve voze upevníme stěhované předměty
  • V cíli vše vyložíme, odnosíme a ustavíme na správné místo
  • Postaráme se o starý, nepoužitelný nábytek
  • Zlikvidujeme nepotřebný odpad
  • Prověříme, jestli nedošlo k nějakému poškození stěhovaných věcí a prohlédneme i trasu, kudy jsme stěhovali

Kolik stojí stěhování

Cenu stěhování domlouváme předem. Odvíjí se od náročnosti prací, množství stěhovaných věcí a také od vzdálenosti, kam vše povezeme. U předem domluvené ceny neúčtujeme žádné skryté poplatky.

Jaké služby nabízíme?

Jsme profesionální stěhovací firma, takže zvládneme cokoli. Stěhujeme těžká břemena, ale také hudební nástroje, jako jsou piána. Přestěhujeme také klavír a nemáme problém ani se stěhováním jiných, cenných nástrojů. Umíme také přestěhovat trezor, nebo jiné kancelářské a firemní vybavení, včetně strojů. Provádíme vyklízení továrních hal, ale také půd a sklepních prostor. Postaráme se i o likvidaci nepotřebného nábytku a především odpadů.

Kdy, odkud a kam stěhujeme

Stěhujeme ráno, i odpoledne nebo večer. Zkrátka se plně přizpůsobíme vašim potřebám. Stěhování provádíme po 7 dní v týdnu. Na telefonu jsme pak k dispozici 24 hodin denně. Pokud potřebujete naše stěhovací služby, neváhejte nás kontaktovat. Stěhujeme nejen na Moravě, ale po celé České republice i v zahraničí.

Proč stěhovat s námi

Na trhu jsme od roku 2009 a postupně jsme nasbírali mnoho zkušeností a referencí. Při stěhování s námi je tedy vaše vybavení v nejlepších rukách. Pokud by přece jen došlo k jakýmkoli problémům, jsme kvalitně pojištěni a dokážeme situaci neprodleně vyřešit.

Kde nás najdete

Jsme stěhováci z Brna, kteří umějí přestěhovat cokoli, co potřebujete.