Stěhování Bruntál


Bruntál je město v Nízkém Jeseníku, ve kterém žije okolo 16 000 obyvatel. Jedná se o okresní město, které leží 55 kilometrů severně od Olomouce, ale nachází se v Moravskoslezském kraji, mezi Nízkým a Hrubým Jeseníkem. Ve městě najdete zámek, klášter i mnoho dalších zajímavých kulturních památek. Sídlí zde celá řada firem a podnikatelům, ale také zde najdete příjemné bydlení za přijatelnou cenu. Pokud se rozhodnete přestěhovat do Bruntálu, rádi vám pomůžeme.

Kdy stěhujeme

Stěhujeme jak ve všední dny, tak také o víkendech. Pokud potřebujete stěhovat v odpoledních hodinách, nemáme problém ani s tím.

Kam stěhujeme

Jsme stěhovací firma z Brna, ale přestěhujeme vás odkudkoli, kamkoli. Tedy nejen po České republice, ale po celé Evropě. Disponujeme moderními stěhovacími vozy, které jsou dostatečně prostorné a dokážeme Vás tedy přestěhovat rychle a většinou na jeden zátah.

Cena stěhování

Cena stěhování se odvíjí od náročnosti prací, množství stěhovaného vybavení a také vzdálenosti. Cenu stěhování stanovujeme předem a nebudeme ji již v průběhu akce navyšovat. Stěhujeme levně, ale také kvalitně. Pro případy jakýchkoli škod jsme kvalitně pojištěni.