Stěhování Brno-Chrlice


Brno, druhé největší město České republiky, nabízí mnoho živých a atraktivních čtvrtí, které uspokojí různé životní styly a potřeby. Jednou z těchto oblastí jsou Chrlice – městská část, která svým obyvatelům nabízí jedinečnou kombinaci klidného venkovského života a blízkosti městského centra. Pokud uvažujete o stěhování do Brna a Chrlice jsou jednou z vašich možností, nebo pokud se teprve o Chrlicích dozvídáte, tento článek vám poskytne užitečné informace o této jedinečné lokalitě.

Chrlice se nacházejí v jižní části Brna. Díky svojí poloze na hranici města poskytují obyvatelům skvělou dopravní dostupnost jak do centra města, tak mimo něj. Vzdálenost od historického jádra Brna je asi 9 kilometrů, což umožňuje obyvatelům Chrlic dojezd do centra města za méně než 20 minut jízdy autem.

Jaké je bydlení v Chrlicích?

Chrlice nabízejí široký výběr možností, jak zde lze bydlet, ale ve srovnáním s částmi, jako jsou Bohunice nebo jiná sídliště, mají více rodinných domů. Kvalifikovaný realitní makléř vám může pomoci najít domov, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a očekáváním a my vám pak rádi pomůžeme se stěhováním, nebo vyklízením nemovitosti. Jsme stěhovací firma z Brna a stěhujeme díky tomu do Chrlic i z Chrlic za dobré ceny.

Životní styl v Chrlicích

Okolí Chrlic nabízí řadu rekreačních možností, včetně blízkosti turistických tras a cyklistických stezek, které jsou ideální pro rodiny i jednotlivce, kteří oceňují aktivní životní styl.

Dopravní dostupnost

Co se týče dopravní dostupnosti, Chrlice jsou skvěle propojeny se zbytkem města díky široké síti městské hromadné dopravy, včetně autobusových a tramvajových linek. Kromě toho je městská část snadno dostupná z dálnice D2, tak i přes Tuřany z D1, což je ideální pro ty, kdo pravidelně cestují mimo Brno. Přes Chrlice vede také železniční trať a nachází se zde tedy i vlakové nádraží. Severovýchodně od Chrlic leží Letiště Brno – Tuřany.

Pracovní příležitosti v Chrlicích

V blízkosti Chrlic je možné najít práci v některé z firem, které se nacházejí v průmyslových zónách Černovická terasa, ale také například v Modřicích či Dolních Heršpicích kde se mezi komunikacemi D2 a D52 nachází celá řada firem, ale také například nákupní centrum Olympia.

Na závěr

Ať už hledáte klidné místo k životu blízko přírody, nebo pokud si ceníte blízkosti městského centra a snadné dopravní dostupnosti, Chrlice by mohly být vaším ideálním domovem. Doporučujeme se obrátit na realitního makléře z Brna, který vám pomůže prozkoumat všechny možnosti a najít domov snů právě zde, v této krásné a klidné části Brna.