Stěhování Zlaté Hory


Zlaté Hory najdete na samém severu Moravy. Nacházejí se 15 kilometrů severovýchodně od okresního města Jeseník. Jedná se o menší město, které má však plnou občanskou vybavenost a budete se zde jistě cítit jako doma. Pokud se tedy rozhodnete přestěhovat do Zlatých Hor, rádi Vám pomůžeme. Město leží nedaleko Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku. Je zde mnoho příležitostí pro kulturní i sportovní vyžití, ale také firem a možností pro pěkné bydlení.

Kam stěhujeme

Stěhujeme kamkoli. Jsme firma se sídlem v Brně, ale nemáme problém přestěhovat cokoli kamkoli. Stěhujeme nejen po České republice a na Slovensko, ale také po celé Evropě.

Kdy stěhujeme

Stěhujeme 7 dní v týdnu, tedy kdykoli kdy budete potřebovat. Přestěhujeme Vás dopoledne, odpoledne i večer. Víme totiž, že chodíte do práce a potřebujete tedy přestěhovat například o víkendu. Vyjdeme vám vstříc.

Za kolik stěhujeme

Máme profesionální vybavení a mnoho zkušeností. Proto dokážeme stěhovat rychle. Rychlost znamená také stěhování levně. Máme prostorná stěhovací auta a proto minimalizujeme počet přejezdů z původního bydliště do nového.

Co stěhujeme

Stěhujeme rodinné domy, byty, firmy, ale také například těžká břemena, trezory, piána, lustry či jiné vybavení interiérů i firem.

Další služby

Pomůžeme Vám také s vyklízením nemovitostí, balením před stěhováním, nebo s autodopravou.