Stěhování Žamberk


Žamberk se nachází cca 15 kilometrů severně od okresního města Ústí nad Orlicí. Žije zde něco přes 6000 obyvatel. Sídlí zde firmy a živnostníci, u kterých najdete pracovní uplatnění. Ve městě je mnoho možností pro pohodlné a příjemné bydlení s dobrou dopravní obslužností. Pokud budete potřebovat přestěhovat do Žamberka, nebo z něj, rádi Vám pomůžeme.

Kdo jsme

Jsme profesionální stěhováci z Brna. Máme mnohaleté zkušenosti se stěhováním bytů, firem, výrobních prostor, těžkých břemen i hudebních nástrojů všech typů a velikostí. Kromě stěhování provádíme také vyklízení sklepů a půdních prostor.

Kam stěhujeme

Stěhujeme kamkoli po České republice i na Slovensko. Zrealizujeme však také stěhování kamkoli po Evropě, nebo vás přestěhujeme zpět do České republiky. Stěhujeme tedy nejen po Brně, ale v podstatě kamkoli budete potřebovat.

Cena stěhování

Stěhování může být i levné. Pokud potřebujete přestěhovat a kontaktujete nás, domluvíme se na podrobnostech. Stanovíme přesný termín a čas stěhování a řekneme si také cenu. Tu pak již během stěhování nebudeme navyšovat.