Stěhování Zábřeh


Zábřeh je město, které má více než 13 000 obyvatel. Nachází se 12 kilometrů jihozápadně od okresního měst Šumperk a cca 45 kilometrů severozápadně od Olomouce. Městem protéká řeka Moravské Sázava. Ve městě se nachází železniční zastávka Zábřeh na Moravě.

Koho a co stěhujeme

Umíme přestěhovat jak byty, rodinné domy, tak také firmy, či výrobní prostory. Pomůžeme Vám přestěhovat také hudební nástroje, trezory a jiná speciální těžká břemena. Poradíme si zkrátka téměř s čímkoli a v jakémkoli množství. Také se rádi postaráme o vyklízení a ekologickou likvidaci odpadů.

Kdy stěhujeme

Stěhujeme kdykoli. Víme, že naši klienti mají během pracovního týdne spoustu starostí a málo času. Proto stěhujeme i v nepracovních dnech, tedy o víkendech. Na telefonu jsme k dispozici 7 dní v týdnu. Proto nás neváhejte kdykoli kontaktovat.

Cena stěhování

Pokud se rozhodujete, jestli se budete stěhovat sami vlastními silami, nebo využijete služeb stěhovací firmy, rádi vám stěhování naceníme. Nízkých cen za stěhování dosahujeme díky profesionálnímu stěhovacímu vybavení, zkušenostem s balením, nakládáním i dobře připraveným stěhovacím vozům. Máme zkrátka vše připraveno a těšíme se na kontakt s vámi.