Stěhování Valašské Meziříčí


Valašské Meziříčí je město, ve kterém žije 22 000 obyvatel. Leží pouhých 15 kilometrů severně od okresního města Vsetín, ve Zlínském kraji. Valašské Meziříčí, jak už sám název napovídá, se nachází na Valašsku. Tedy na úpatí Moravskoslezských Beskyd a Hostýnsko – vsetínské hornatiny. Město se také často nazývá zkráceně Valmez. Pokud se rozhodnete přestěhovat do tohoto města, můžete se těšit také na bohaté místní kulturní dění.

Kdy stěhujeme

Stěhujeme 7 dní v týdnu. Můžete nás kontaktovat 24 hodin denně buď mailem, pomocí kontaktního formuláře zde na webu, nebo telefonicky. Víme, že naši klienti mají svá zaměstnání a v pracovní dny bývají vytíženější. Proto stěhujeme i o víkendu a v odpoledních hodinách.

Za kolik stěhujeme

Cena za stěhování není pevná. Odvíjí se od množství stěhovaného vybavení, náročnosti stěhování a také vzdálenosti, kam budeme stěhovat. Cenu stanovujeme předem.

Kam stěhujeme

Stěhujeme nejen na brněnsku, ve Zlínském a Olomouckém kraji, ale také po celé České republice i po Evropě. Nelekáme se žádné vzdálenosti, ani náročnosti zakázky.

Proč stěhovat s námi

Dokážeme přestěhovat jednotlivé kusy nábytku, hudební nástroje, těžká břemena, trezory, stroje, ale pochopitelně také byty a rodinné domy. Přestěhujeme také kancelářské prostory, celé firmy i včetně výrobních prostor a jejich vybavení. Stěhujeme moderními stěhovacími vozy a také za pomocí profesionálního stěhovacího vybavení. Stěhování totiž není zdaleka jen o síle paží, ale také o zkušenostech. Pokud přesto dojde při stěhování k něčemu nečekanému a nastane poškození jakéhokoli vybavení, nebo prostoru, ve kterém stěhujeme, jsme kvalitně pojištěni a vše vyřešíme co nejrychleji.